Nahrávanie...

O mne

Ako finančný sprostredkovateľ svojim klientom pomáham znižovať a optimalizovať výdavky na hypotékach, poisteniach, investíciách a súčasne zvyšovať zhodnotenie úspor.

Páčilo by sa Vám keby sa splátka Vašej hypotéky znížila o 50 eur alebo 100 eur? Alebo keby ste zhodnocovali svoje peniaze úrokom 6% bez zbytočných poplatkov a daní z výnosu?
 
Chcete vedieť ako to robím? Tak čítajte ďalej, je to jednoduché.
 
Vďaka svojej práci mám dennodenný prístup k množstvu noviniek o produktoch bánk, poisťovní, správcovských spoločností a dôchodkových spoločností. Tieto údaje nepretržite porovnávam a vyhodnocujem, aby som vedel svojim klientom poradiť s ich potrebami tak, aby v každom okamihu využívali tú najvýhodnejšiu možnosť, ktorá na trhu existuje.
 
Skúste sa teraz zamyslieť: "Aké by to bolo mať vždy najnižší úrok na hypotéke, sporenie s najvyšším úrokom na trhu alebo nemať starosti pri výbere PZP alebo riešení poistnej udalosti?"
 

Ing. Daša Sochová

Potrebujete poradiť?
Kontaktujte ma, rada Vám pomôžem.

Referencie

Všetky referencie

Ebook

orange_paper_clips_school_tips_infographic

Realitné tipy

Ako predať nehnuteľnosť rýchlo, výhodne a bez starostí…

Predaj nehnuteľností je v podstate alchýmia, ktorej výsledkom je dosiahnutie predaja nehnuteľností za čo najkratší čas, za vyššiu cenu a v pohode.


…rýchlo 

 

Každý predaj nehnuteľností sa začína vyvolaním záujmu u kupujúceho. Najlepším spôsobom ako kupujúeho zaujať je upraviť interiér a exteriér vášho bytu alebo domu.

Ako to urobiť? Máte v podstate 2 možnosti - buď si nehnuteľnosť upracete, vyčistíte sami alebo to necháte na starosti profesionála - homestagera.

Platí tu zásada, že priestor má byť upravený tak, aby vyvolal pozitívnu, príjemnú emóciu. Znamená to upratať, pretriediť preplnené police, vitríny, usporiadať nábytok tak, aby kupujúci nadobudol dojem priestranného a vzdušného priestoru. Ak si na to netrúfate, zvážte služby profesionálneho homestagera. Poradí Vám, vylepší, nadekoruje priestor tak, aby zatraktívnil vašu nehnuteľnosť.

03.01.2017_19.59.42

Cieľom má byť vzbudenie pozitívnej EMÓCIE u kupujúceho. Väčšina kupujúcich v podstate má skreslené, ideálne predstavy ako má vyzerať ich budúca nehnuteľnosť. Z praxe vieme, že kúpa  nehnuteľnosti je  hlavne  o kompromisoch. Ak vyvoláme pozitívnu emóciu, zvyšujeme si šance, že nehnuteľnosť predáme RÝCHLO už po prvých obhliadkach.

Na realitných serveroch sa často stretávam so zlými fotkami, pričom z pohľadu predaja je kvalitná FOTKA kľúčová pri prezentácii vašej nehnuteľnosti. Fotkou vzbudíte záujem budúceho kupujúceho zavolať vám a dohodnúť si obhliadku. Nepodceňujte to !

Ďalšia vec, ktorá je dôležitá pre potenciálneho kupujúceho je mať predstavu o priestore. Vedieť si predstaviť, ako by mohol v nehnuteľnosti žiť, zariadiť či pohybovať sa. Pri prezentácii nehnuteľnosti je samozrejmosťou PÔDORYS. Kvalitná prezentácia nehnuteľnosti okrem pôdorysu zahŕňa aj jej 3D scan.

3D scan nehnuteľností Vám umožní vyfiltrovať reálnych záujemcov o vašu nehnuteľnosť, ktorí pri obhliadke už vedia, čo idú pozrieť a nebudú nepríjemne prekvapení…Prídu na istotu.

https://my.matterport.com/show/?m=YnFiPnGkf6T

… výhodne 

 

Cieľom každého predaja nehnuteľností je dosiahnutie, čo najvyššej možnej ceny. Vývoj cien nehnuteľností určuje najmä situácia na realitnom trhu, ktorá odráža stav dopytu a ponuky.

V prípade, že dopyt prevyšuje aktuálnu ponuku, je možné dosiahnuť maximálnu cenu, ktorú sú ochotní kupujúci zaplatiť za danú nehnuteľnosť.

Bez kvalitnej prezentácie nehnuteľnosti to však nepôjde. Dnes o kúpe nehnuteľnosti v značnej miere rozhodujú emócie kupujúceho, ktoré vyvoláme na základe kvalitne odprezentovanej ponuky nehnuteľnosti a samozrejme finančné možnosti :-)

for_sale_real_estate_postcard_4

… bez starostí 

 

Ak ste zvládli pripraviť nehnuteľnosť na predaj, nastaviť si rozumnú cenu predaja  a spustiť marketingovú propagáciu na realitných portáloch, či sociálnych sieťach tak ako uvádzam vyššie GRATULUJEM VÁM  a držím palce pri predaji.

Ak sa na to necítite a radi by ste celý predaj sledovali z pohodlia svojej obývačky a  bez stresu …spolupracujte so skúseným realitným maklérom, ktorý vie ako na to.

Kontakt

Ing. Daša Sochová

Ing. Daša Sochová

Mariánske námestie 21, 010 01 Žilina

Potrebujete poradiť?
Vyplňte formulár, rada Vám pomôžem.

Najnovšie články

Máte nad 40 rokov? Hypotéku už nemusíte dostať tak ľahko
22. 09. 2022

Máte nad 40 rokov? Hypotéku už nemusíte dostať tak ľahko

Nízke úrokové sadzby doposiaľ umožnili získať hypotéku či refinancovať svoj úver takmer komukoľvek. Vzhľadom na súčasnú ekonomickú situáciu po pandémii, vojnu na Ukrajine a s tým spojený rast cien materiálov a v podstate všetkého tovaru, rastú aj úrokové sadzby. Pokiaľ boli nízke úrokové sadzby, mnoho ľudí využilo možnosť refinancovať úver, čo znamená v podstate jeho navýšenie a predĺženie splatnosti. V mnohých prípadoch však splatnosť hypotéky presahuje až do veku 70 a viac rokov, kedy už schopnosť splácania nemusí byť rovnaká ako v produktívnom veku. Takzvané strieborné hypotéky pre ľudí nad 40 rokov sa Národná banka Slovenska rozhodla eliminovať, nakoľko v súčasnosti je ich približne polovica. Hlavným cieľom tohto kroku má byť zamedziť odchod do dôchodku s príliš vysokou hypotékou na krku.

Oplatí sa zakladať deťom sporenie?
08. 09. 2022

Oplatí sa zakladať deťom sporenie?

Začiatok školského roka je väčšinou sprevádzaný aj zvýšenými nákladmi na výbavu vašich ratolestí a okrem toho mnohým napadne aj otázka finančnej budúcnosti. Majú vaše deti založené sporenie alebo hádžu peniaze do prasiatka? Ak sa nad touto otázkou zamýšľate, je načase pozrieť sa, čo sa oplatí.

Oplatí sa v zahraničí platiť kartou?
25. 08. 2022

Oplatí sa v zahraničí platiť kartou?

Po uvoľnení opatrení voči pandémii koronavírusu sa začalo vo veľkom cestovať do zahraničia. Slováci počas leta navštevovali najmä prímorské destinácie a záver sezóny je ešte len pred nami. Ako platiť v zahraničí kartou správne, akú kartu vlastne zvoliť a čo je bezpečné? Alebo sa oplatí radšej brať so sebou hotovosť?

Všetky články

Ing. Daša Sochová

Potrebujete poradiť?
Kontaktujte ma, rada Vám pomôžem.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Stiahnite si zadarmo

10 tipov ako ochrániť peniaze počas inflácie

spracovaním osobných údajov