Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÉ RD s garážou 6+1 izb. vo Višňovom

Nadštandardný rodinný dom kúsok od mesta ...

 

Popis nehnuteľnosti

Moderné bývanie aj pre náročného klienta...

PREDANÉ

Dvojpodlažný -  6 izb. rodinný dom na začiatku obce Višňové

CENA 380.000 EUR

Priestranné bývanie v tichej lokalite na pozemku o výmere 550 m2. K domu je prístup po asfaltovej súkromnej ceste. Pozemok je dispozične rozčlenený tak, že budúcemu majiteľovi poskytne dostatok priestoru pre relax na záhrade, grilovanie či oslavy s rodinou a priateľmi. Maximálne súkromie zabezpečuje nepriehľadné oplotenie pozemku s peknou výsadbou okrasných drevín. Dom je murovaný z tehly, kolaudácia prebehla v roku 2011. Na pozemku sa nachádza altánok, terasa, spevnené plochy na parkovanie so zastrešením. 

- zastavaná plocha prízemie domu 134,98 m2

zastavaná plocha poschodie domu 134,98 m2


- veľkosť pozemku 550 m2 + podiel na súkromnej prístupovej ceste

Dispozičné riešenie:
Nadzemné podlažie - obývacia izba prepojená s kuchyňou a výstupom na terasu, , kúpelňa - sprchový kút, umývadlo, samostatné wc pri predsieni, spálňa so vstupom do kúpelne, špajza pri predsieni, technická miestnosť a práčovňa, garáž

Podkrovie - 4 izby, kúpelňa s vaňou + 2 umývadlá, samostatné wc

POPIS NADZEMNÉHO PODLAŽIA: 

Základy domu sú betónové, podmurovka je v priemernej výške do 50 cm, murivo je z murované z tehly hr. 38 cm a so zateplením 10 cm, deliace konštrukcie sú tehlové, vnútorné omietky sú vápenné štukové, strop je s rovným podhľadom betónový, krov je drevený sedlový, krytina strechy je betónová škridla, klampiarske konštrukcie strechy sú z poplastovaného pozinkovaného plechu, klampiarske konštrukcie ako parapety sú z hliníkového plechu, fasádne omietky sú na báze umelých hmôt, schody sú železobetónové s povrchom z tvrdého dreva, dvere sú plné a zasklené dyhované, okná sú plastové, okenné žalúzie sú kovové, podlahy obytných miestností sú plávajúce laminátové, podlahy ostatných miestností sú z keramickej dlažby, ústredné vykurovanie je teplovodné podlahové, elektroinštalácia je svetelná a motorická, na podlaží je televízny rozvod, na dome je bleskozvod, rozvod vody je z plastového potrubia studenej a teplej vody, na podlaží je inštalácia plynu, garážové vráta sú s automatickým ovládaním, kanalizácia je z plastu, zdroj teplej vody je zásobníkový ohrievač vody, zdroj vykurovania je značkový kotol na plyn, vybavenie kuchyne je sklokeramická doska, teplovzdušná rúra, zabudovaná umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, odsávač pár, drezové umývadlo kameninové s odkapávačom a kuchynská linka na báze dreva 7,0 m, vnútorné vybavenie je umývadlo 3 ks a sprcha 1 ks, vodovodné batérie sú páková so sprchou 1 ks a pákové 4 ks, záchod je so zabudovanou nádržkou v stene 2 ks, vnútorné obklady sú v kuchyni, v kúpeľni a vo WC, elektrický rozvádzač je s automatickým istením.

POPIS PODKROVIA:

Murivo je z murované z tehál hr. 38 cm a je so zateplením 10 cm, deliace konštrukcie sú tehlové, vnútorné omietky sú vápenné štukové, strop je s rovným podhľadom drevený, klampiarske konštrukcie ako parapety sú z hliníkového plechu, fasádne omietky sú na báze umelých hmôt, dvere sú plné a zasklené dyhované, okná sú plastové, okenné žalúzie sú kovové, podlahy obytných miestností sú plávajúce laminátové, podlahy ostatných miestností sú z keramickej dlažby, ústredné vykurovanie je teplovodné podlahové, elektroinštalácia je svetelná, na podlaží je televízny rozvod, rozvod vody je z plastového potrubia studenej a teplej vody, kanalizácia je z PVC, vnútorné vybavenie je plastová vaňa a umývadlo 2 ks, vodovodné batérie sú páková so sprchou 1 ks a páková 2 ks, záchod je so zabudovanou nádržkou v stene 1 ks, vnútorné obklady sú v kúpeľni a na vani.

Dom je zariadený kvalitnými materiálmi v nadčasovom design štýle, v interiéri boli použité kvalitné dvere so zapustenými pántami. Dom sa predáva aj so zariadením. K nasťahovaniu je voľný ihneď.


Pozemok je rovinatý s juho- západnou orientáciou. K domu je prístup po asfaltovej súkromnej ceste. Pozemok je dispozične rozčlenený tak, že budúcemu majiteľovi poskytne dostatok priestoru pre relax na záhrade, grilovanie či oslavy s rodinou a priateľmi. Maximálne súkromie zabezpečuje nepriehľadné oplotenie pozemku s peknou výsadbou okrasných drevín. Trávnik je udržiavaný s automatickou závlahou a nastavením automatického kosenia 2 kosačkami. :-)
Napojenie na siete: elektrika, voda, plyn, kanalizácia

Čo extra nájdete v dome  a v exteriéri ?

 

Chcete vidieť ako to vo vnútri domu vyzerá ? Kliknite si na 3D scan nehnuteľnosti...

3D scan

Fotogaléria

Teším sa na obhliadku s Vami 

pastedgraphic-5

Ing. Daša Sochová

zavolajte 0911 134 254, napíšte správu alebo email: dasa.sochova@dmsreality.sk

zanechajte kontakt, ozvem sa Vám 

Ing. Daša Sochová

Ako finančný sprostredkovateľ svojim klientom pomáham znižovať a optimalizovať výdavky na hypotékach, poisteniach, investíciách a súčasne zvyšovať zhodnotenie úspor.


Ing. Daša Sochová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF