Nahrávanie...

O mne

Ako finančný sprostredkovateľ svojim klientom pomáham znižovať a optimalizovať výdavky na hypotékach, poisteniach, investíciách a súčasne zvyšovať zhodnotenie úspor.

Páčilo by sa Vám keby sa splátka Vašej hypotéky znížila o 50 eur alebo 100 eur? Alebo keby ste zhodnocovali svoje peniaze úrokom 6% bez zbytočných poplatkov a daní z výnosu?
 
Chcete vedieť ako to robím? Tak čítajte ďalej, je to jednoduché.
 
Vďaka svojej práci mám dennodenný prístup k množstvu noviniek o produktoch bánk, poisťovní, správcovských spoločností a dôchodkových spoločností. Tieto údaje nepretržite porovnávam a vyhodnocujem, aby som vedel svojim klientom poradiť s ich potrebami tak, aby v každom okamihu využívali tú najvýhodnejšiu možnosť, ktorá na trhu existuje.
 
Skúste sa teraz zamyslieť: "Aké by to bolo mať vždy najnižší úrok na hypotéke, sporenie s najvyšším úrokom na trhu alebo nemať starosti pri výbere PZP alebo riešení poistnej udalosti?"
 

Prečo práve so mnou?

Zrozumiteľnosť

Skôr než sa rozhodnete vybrať nejakú službu, všetko vám zrozumiteľne vysvetlím.

Empatia a prístup

Ku každému klientovi pristupujem individuálne so 100% nasadením tak, aby sme našli najlepšie riešenie.

Flexibilita

Môžeme komunikovať cez internet, po telefóne alebo osobne.

Ing. Daša Sochová
8
rokov skúseností
114 +
klientov
11
% nárast osobného majetku klienta za rok

Referencie

Všetky referencie

Ebook

orange_paper_clips_school_tips_infographic

Realitné tipy

Ako predať nehnuteľnosť rýchlo, výhodne a bez starostí…

Predaj nehnuteľností je v podstate alchýmia, ktorej výsledkom je dosiahnutie predaja nehnuteľností za čo najkratší čas, za vyššiu cenu a v pohode.


…rýchlo 

 

Každý predaj nehnuteľností sa začína vyvolaním záujmu u kupujúceho. Najlepším spôsobom ako kupujúeho zaujať je upraviť interiér a exteriér vášho bytu alebo domu.

Ako to urobiť? Máte v podstate 2 možnosti - buď si nehnuteľnosť upracete, vyčistíte sami alebo to necháte na starosti profesionála - homestagera.

Platí tu zásada, že priestor má byť upravený tak, aby vyvolal pozitívnu, príjemnú emóciu. Znamená to upratať, pretriediť preplnené police, vitríny, usporiadať nábytok tak, aby kupujúci nadobudol dojem priestranného a vzdušného priestoru. Ak si na to netrúfate, zvážte služby profesionálneho homestagera. Poradí Vám, vylepší, nadekoruje priestor tak, aby zatraktívnil vašu nehnuteľnosť.

03.01.2017_19.59.42

Cieľom má byť vzbudenie pozitívnej EMÓCIE u kupujúceho. Väčšina kupujúcich v podstate má skreslené, ideálne predstavy ako má vyzerať ich budúca nehnuteľnosť. Z praxe vieme, že kúpa  nehnuteľnosti je  hlavne  o kompromisoch. Ak vyvoláme pozitívnu emóciu, zvyšujeme si šance, že nehnuteľnosť predáme RÝCHLO už po prvých obhliadkach.

Na realitných serveroch sa často stretávam so zlými fotkami, pričom z pohľadu predaja je kvalitná FOTKA kľúčová pri prezentácii vašej nehnuteľnosti. Fotkou vzbudíte záujem budúceho kupujúceho zavolať vám a dohodnúť si obhliadku. Nepodceňujte to !

Ďalšia vec, ktorá je dôležitá pre potenciálneho kupujúceho je mať predstavu o priestore. Vedieť si predstaviť, ako by mohol v nehnuteľnosti žiť, zariadiť či pohybovať sa. Pri prezentácii nehnuteľnosti je samozrejmosťou PÔDORYS. Kvalitná prezentácia nehnuteľnosti okrem pôdorysu zahŕňa aj jej 3D scan.

3D scan nehnuteľností Vám umožní vyfiltrovať reálnych záujemcov o vašu nehnuteľnosť, ktorí pri obhliadke už vedia, čo idú pozrieť a nebudú nepríjemne prekvapení…Prídu na istotu.

https://my.matterport.com/show/?m=YnFiPnGkf6T

… výhodne 

 

Cieľom každého predaja nehnuteľností je dosiahnutie, čo najvyššej možnej ceny. Vývoj cien nehnuteľností určuje najmä situácia na realitnom trhu, ktorá odráža stav dopytu a ponuky.

V prípade, že dopyt prevyšuje aktuálnu ponuku, je možné dosiahnuť maximálnu cenu, ktorú sú ochotní kupujúci zaplatiť za danú nehnuteľnosť.

Bez kvalitnej prezentácie nehnuteľnosti to však nepôjde. Dnes o kúpe nehnuteľnosti v značnej miere rozhodujú emócie kupujúceho, ktoré vyvoláme na základe kvalitne odprezentovanej ponuky nehnuteľnosti a samozrejme finančné možnosti :-)

for_sale_real_estate_postcard_4

… bez starostí 

 

Ak ste zvládli pripraviť nehnuteľnosť na predaj, nastaviť si rozumnú cenu predaja  a spustiť marketingovú propagáciu na realitných portáloch, či sociálnych sieťach tak ako uvádzam vyššie GRATULUJEM VÁM  a držím palce pri predaji.

Ak sa na to necítite a radi by ste celý predaj sledovali z pohodlia svojej obývačky a  bez stresu …spolupracujte so skúseným realitným maklérom, ktorý vie ako na to.

Kontakt

Kontaktný formulár

Najnovšie články

Výška životného minima rastie. Týka sa to aj vás?
23. 03. 2023

Výška životného minima rastie. Týka sa to aj vás?

Životné minimum sa opäť o čosi zvýši, nakoľko cieľom novely zákona o pomoci v hmotnej núdzi je v súčasnosti poskytnúť čo najefektívnejšiu pomoc tej vrstve obyvateľstva, ktorá ju najviac potrebuje. Súčasťou zmeny novely zákona, ktorá bola schválená Národnou radou Slovenskej republiky v polovici februára je zmena valorizačného systému pre výpočet životného minima. Na túto finančnú injekciu nadväzujú však aj iné dávky a príspevky, o ktoré môže človek v hmotnej núdzi podľa svojej situácie žiadať.

Viete odlíšiť finančného poradcu od finančného agenta?
09. 03. 2023

Viete odlíšiť finančného poradcu od finančného agenta?

To, že peniaze ležiace na účte, alebo ako sa ľudovo hovorí pod paplónom, znamená, že strácajú na hodnote, už asi dávno viete. Ako však s financiami narábať tak, aby zbytočne neležali bokom, ale aby zarábali? Viete si vyhodnotiť, ktorá hypotéka je pre vás najvýhodnejšia? Pýtate sa, či sa vám oplatí sporiť? Aj na tieto otázky vám bude vedieť odpovedať a poradiť to najvhodnejšie riešenie špecialista, ktorý sa financiami zaoberá. Ako však rozlíšiť posty špecialistov, ktorými sú finančný agent a finančný poradca? Zodpovedajú sa špecialisti za prípadne finančné straty alebo sú vaše financie pri neúspešnej transakcii či investícii nenávratne preč?

Zrušenie koncesionárskych poplatkov sa blíži. Ako nás ovplyvní táto zmena?
24. 02. 2023

Zrušenie koncesionárskych poplatkov sa blíži. Ako nás ovplyvní táto zmena?

Po schválení zákonu o dani z osobitnej stavby sa zmena dotkne aj zrušenia koncesionárskych poplatkov, ktorá bude platná od 1. júla 2023. Rozhlas a televízia Slovenska by mala byť financovaná zo štátneho rozpočtu. Avizovaná zmena sa nedotkne len domácností, ale aj zamestnávateľov.

Všetky články

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Stiahnite si zadarmo

10 tipov ako ochrániť peniaze počas inflácie

spracovaním osobných údajov